Sprzedaż - Działka 16856 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Sozopoli
650 000 €
38 €/m²
Property 31091 photo 1
Property 31091 photo 2
Property 31091 photo 3
Property 31091 photo 4
Property 31091 photo 5
Property 31091 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka16856 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 6500 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40703
  • Metry kw. 32871 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
900 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 50142
  • Metry kw. 8628 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
600 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 49122
  • Metry kw. 1625 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
900 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 22207
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
800 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 12555
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
800 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 43723
  • Metry kw. 4950 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 31091
  • Metry kw. 16856 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera