Sprzedaż - Działka 860 m² na Attyce

Grecja Attyka Wyspy Argosaronikos Aegina
450 000 €
523 €/m²
Property 31099 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 81 km

Opis

Lokalizacja