260 000 €
514 €/m²
Property 31134 photo 1
Property 31134 photo 2
Property 31134 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka505 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
242 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63280
  • Metry kw. 852 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
250 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 19312
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50144
  • Metry kw. 8076 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
310 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 43733
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
330 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 29659
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
267 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 14960
  • Metry kw. 6458 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera