375 000 € 299 000 €
110 €/m²
Property 31238 photo 1
Property 31238 photo 2
Property 31238 photo 3
Property 31238 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2700 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1890 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 42624
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 38518
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera