Sprzedaż - Działka 15000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
400 000 €
26 €/m²
Property 31308 photo 1
Property 31308 photo 2
Property 31308 photo 3
Property 31308 photo 4
Property 31308 photo 5
Property 31308 photo 6
Property 31308 photo 7
Property 31308 photo 8
Property 31308 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka15000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
425 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 6150
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
330 000 € 379 €/m²
  • Kod obiektowy 21281
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
330 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 23091
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
530 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29696
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40481
  • Metry kw. 19950 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera