Na zapytanie
Property 31332 photo 1
Property 31332 photo 2
Property 31332 photo 3
Property 31332 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka403 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 282 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
80 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 63900
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 65265
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
150 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64036
  • Metry kw. 4290 m²
  • Odległość do plaży 352 m

Subskrypcja newslettera