160 000 €
14 €/m²
Property 31409 photo 1
Property 31409 photo 2
Property 31409 photo 3
Property 31409 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka11000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
140 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 54658
  • Metry kw. 10250 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
180 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 29528
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
230 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 34631
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29012
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
134 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62127
  • Metry kw. 4770 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
130 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 29907
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera