120 000 €
11 €/m²
Property 31416 photo 1
Property 31416 photo 2
Property 31416 photo 3
Property 31416 photo 4
Property 31416 photo 5
Property 31416 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 4400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,4 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka10600 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29012
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
150 000 € 619 €/m²
  • Kod obiektowy 57262
  • Metry kw. 242 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 8515
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
100 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 34662
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
175 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 39855
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
120 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 65892
  • Metry kw. 2531 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera