1 500 000 €
205 €/m²
Property 31545 photo 1
Property 31545 photo 2
Property 31545 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka7300 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 100 000 €
  • Kod obiektowy 3235
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Kod obiektowy 13716
  • Metry kw. 982 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 31545
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 534 €/m²
  • Kod obiektowy 2869
  • Metry kw. 2993 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 500 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 26562
  • Metry kw. 12375 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 700 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 45275
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 8162
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
2 100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 49662
  • Metry kw. 22400 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera