300 000 €
109 €/m²
Property 31676 photo 1
Property 31676 photo 2
Property 31676 photo 3
Property 31676 photo 4
Property 31676 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka2750 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 145 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
250 000 € 773 €/m²
  • Kod obiektowy 22247
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 20891
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m

Subskrypcja newslettera