Sprzedaż - Działka 6400 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Kardia powiedział:
280 000 €
43 €/m²
Property 31686 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 12500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,9 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka6400 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
230 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 19475
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
300 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 59573
  • Metry kw. 4182 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 14063
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
270 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 37724
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
350 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 59576
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
330 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 36569
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera