950 000 € 690 000 €
1500 €/m²
Property 31688 photo 1
Property 31688 photo 2
Property 31688 photo 3
Property 31688 photo 4
Property 31688 photo 5
Property 31688 photo 6
Property 31688 photo 7
Property 31688 photo 8
Property 31688 photo 9
Property 31688 photo 10
Property 31688 photo 11
Property 31688 photo 12
Property 31688 photo 13
Property 31688 photo 14
Property 31688 photo 15
Property 31688 photo 16
Property 31688 photo 17
Property 31688 photo 18
Property 31688 photo 19
Property 31688 photo 20
Property 31688 photo 21
Property 31688 photo 22
Property 31688 photo 23
Property 31688 photo 24
Property 31688 photo 25
Property 31688 photo 26
Property 31688 photo 27
Property 31688 photo 28
Property 31688 photo 29
Property 31688 photo 30

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 460 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod obiektowy 63185
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Kod obiektowy 63960
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 26411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera