Sprzedaż - Działka 19454 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Lasithi Witryna Petras
1 400 000 €
71 €/m²
Property 31733 photo 1
Property 31733 photo 2
Property 31733 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Lokalizacja