110 000 €
110 €/m²
Property 31769 photo 1
Property 31769 photo 2
Property 31769 photo 3
Property 31769 photo 4
Property 31769 photo 5
Property 31769 photo 6
Property 31769 photo 7
Property 31769 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych w Salonikach. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 59193
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
160 000 € 579 €/m²
  • Kod obiektowy 53066
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 7857
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera