105 000 € 75 000 €
150 €/m²
Property 32007 photo 1
Property 32007 photo 2
Property 32007 photo 3
Property 32007 photo 4
Property 32007 photo 5
Property 32007 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 16 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 34976
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
90 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 62158
  • Metry kw. 4350 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
120 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 65892
  • Metry kw. 2531 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 57424
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
85 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 56899
  • Metry kw. 12625 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
110 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 57962
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
98 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 65379
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera