240 000 €
231 €/m²
Property 32068 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 39 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka1036 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42964
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
310 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 43733
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
250 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 19312
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
260 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 36621
  • Metry kw. 2786 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
200 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 4426
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
242 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63280
  • Metry kw. 852 m²
  • Odległość do plaży 990 m

Subskrypcja newslettera