Sprzedaż - Działka 4000 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Pidna Sfendami powiedział:
24 000 €
6 €/m²
Property 32074 photo 1
Property 32074 photo 2
Property 32074 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
25 000 € 20 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 3408
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 10512
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
35 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37558
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
30 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 36318
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
30 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 54509
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
30 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 60781
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
28 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 61564
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
23 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 26238
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
30 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30145
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
35 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 65479
  • Metry kw. 509 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera