Sprzedaż - Działka 19900 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Pirgos Sani
650 000 €
32 €/m²
Property 32177 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8,5 km
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka19900 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 44075
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
525 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 2987
  • Metry kw. 9861 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 8238
  • Metry kw. 12200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 44594
  • Metry kw. 3928 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
590 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 23691
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 640 m
Sprzedaż
850 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 51408
  • Metry kw. 39000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
600 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 6659
  • Metry kw. 6930 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
800 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 37111
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera