Sprzedaż - Działka 2472 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Maratończyki
200 000 €
80 €/m²
Property 32210 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 6800 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 19312
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
180 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 33076
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
170 000 € 361 €/m²
  • Kod obiektowy 26934
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m

Subskrypcja newslettera