427 000 €
74 €/m²
Property 32314 photo 1
Property 32314 photo 2
Property 32314 photo 3
Property 32314 photo 4
Property 32314 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,4 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka5695 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
612 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 38961
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 36756
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 26888
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera