110 000 €
23 €/m²
Property 32315 photo 1
Property 32315 photo 2
Property 32315 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka4670 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
160 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 62877
  • Metry kw. 2454 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
110 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56431
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 47008
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51455
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 41955
  • Metry kw. 4519 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera