650 000 €
54 €/m²
Property 32334 photo 1
Property 32334 photo 2
Property 32334 photo 3
Property 32334 photo 4
Property 32334 photo 5
Property 32334 photo 6
Property 32334 photo 7
Property 32334 photo 8
Property 32334 photo 9
Property 32334 photo 10
Property 32334 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 750 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka11842 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50802
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
800 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 12083
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 5100 m
Sprzedaż
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 16553
  • Metry kw. 3373 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod obiektowy 36983
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
587 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 44257
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
550 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 12564
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
600 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 65816
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera