600 000 €
94 €/m²
Property 32335 photo 1
Property 32335 photo 2
Property 32335 photo 3
Property 32335 photo 4
Property 32335 photo 5
Property 32335 photo 6
Property 32335 photo 7
Property 32335 photo 8
Property 32335 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka6340 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
587 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 25605
  • Metry kw. 106846 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera