Sprzedaż - Działka 12100 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Chortiatis
250 000 €
20 €/m²
Property 32364 photo 1
Property 32364 photo 2
Property 32364 photo 3
Property 32364 photo 4
Property 32364 photo 5
Property 32364 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 17500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka12100 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 773 €/m²
  • Kod obiektowy 22247
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 65670
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera