Sprzedaż - Działka 55000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
750 000 €
13 €/m²
Property 32430 photo 1
Property 32430 photo 2
Property 32430 photo 3
Property 32430 photo 4
Property 32430 photo 5
Property 32430 photo 6
Property 32430 photo 7
Property 32430 photo 8
Property 32430 photo 9
Property 32430 photo 10
Property 32430 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka55000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 2340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 62187
  • Metry kw. 11444 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 45198
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 66019
  • Metry kw. 26000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 20239
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
850 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 8547
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
840 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 30184
  • Metry kw. 13289 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
750 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 2496
  • Metry kw. 15217 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera