Sprzedaż - Działka 1010 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Rafina
150 000 €
148 €/m²
Property 32436 photo 1
Property 32436 photo 2
Property 32436 photo 3
Property 32436 photo 4
Property 32436 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka1010 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja