860 000 €
814 €/m²
Property 32441 photo 1
Property 32441 photo 2
Property 32441 photo 3
Property 32441 photo 4
Property 32441 photo 5
Property 32441 photo 6
Property 32441 photo 7
Property 32441 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka1056 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
860 000 € 814 €/m²
  • Kod obiektowy 32441
  • Metry kw. 1056 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
855 000 € 282 €/m²
  • Kod obiektowy 20474
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 38440
  • Metry kw. 8125 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 14400
  • Metry kw. 5274 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Kod obiektowy 58141
  • Metry kw. 332 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
750 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 29441
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
700 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 62414
  • Metry kw. 6760 m²
  • Odległość do plaży 3250 m
Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 6622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
800 000 € 16326 €/m²
  • Kod obiektowy 36084
  • Metry kw. 49 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 33347
  • Metry kw. 15240 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera