425 000 €
66 €/m²
Property 32444 photo 1
Property 32444 photo 2
Property 32444 photo 3
Property 32444 photo 4
Property 32444 photo 5
Property 32444 photo 6
Property 32444 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 28 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka6409 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
380 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 57913
  • Metry kw. 14529 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
530 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29696
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
480 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51293
  • Metry kw. 48000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
430 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 42191
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 51715
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 2750 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera