Na zapytanie
Property 32476 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 16500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,2 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka17200 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 24467
  • Metry kw. 17112 m²
  • Odległość do plaży 2670 m
Sprzedaż
1 000 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40861
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 6622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
700 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 62414
  • Metry kw. 6760 m²
  • Odległość do plaży 3250 m
Sprzedaż
4 300 000 € 2866 €/m²
  • Kod obiektowy 56667
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
2 900 000 € 966 €/m²
  • Kod obiektowy 43803
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera