Sprzedaż - Działka 8000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
220 000 €
27 €/m²
Property 32531 photo 1
Property 32531 photo 2
Property 32531 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5825
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
250 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 28942
  • Metry kw. 11738 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 3446
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38369
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
240 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 26689
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
262 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 26549
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
213 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 9903
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50716
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 16459
  • Metry kw. 14528 m²
  • Odległość do plaży 2950 m

Subskrypcja newslettera