Sprzedaż - Działka 2750 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
130 000 €
47 €/m²
Property 32575 photo 1
Property 32575 photo 2
Property 32575 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż Działka2750 metrów kwadratowych na Korfu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 32575
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 35240
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34216
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 33270
  • Metry kw. 4456 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
105 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 61454
  • Metry kw. 2470 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
190 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 36302
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 38953
  • Metry kw. 8104 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
125 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 62298
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera