170 000 €
42 €/m²
Property 32607 photo 1
Property 32607 photo 2
Property 32607 photo 3
Property 32607 photo 4
Property 32607 photo 5
Property 32607 photo 6
Property 32607 photo 7
Property 32607 photo 8
Property 32607 photo 9
Property 32607 photo 10
Property 32607 photo 11
Property 32607 photo 12
Property 32607 photo 13
Property 32607 photo 14
Property 32607 photo 15
Property 32607 photo 16
Property 32607 photo 17
Property 32607 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 27 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 57948
  • Metry kw. 2307 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
145 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 51234
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6 m
Sprzedaż
210 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 33703
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
180 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 51486
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
198 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34374
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 30770
  • Metry kw. 901 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 31079
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
190 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 36302
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera