1 300 000 € 1 070 000 €
107 €/m²
Property 32623 photo 1
Property 32623 photo 2
Property 32623 photo 3
Property 32623 photo 4
Property 32623 photo 5
Property 32623 photo 6
Property 32623 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 33143
  • Metry kw. 2332 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 24953
  • Metry kw. 26001 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 52253
  • Metry kw. 40085 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m
Sprzedaż
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 41899
  • Metry kw. 86000 m²
  • Odległość do plaży 990 m

Subskrypcja newslettera