130 000 €
65 €/m²
Property 32627 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 361 €/m²
  • Kod obiektowy 26934
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 43857
  • Metry kw. 407 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
135 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 64218
  • Metry kw. 1102 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34318
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
131 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 12790
  • Metry kw. 2052 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod obiektowy 6773
  • Metry kw. 431 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34517
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera