400 000 €
80 €/m²
Property 32648 photo 1
Property 32648 photo 2
Property 32648 photo 3
Property 32648 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 420 €/m²
  • Kod obiektowy 62025
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
525 000 € 452 €/m²
  • Kod obiektowy 5924
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22907
  • Metry kw. 5704 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
370 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 33921
  • Metry kw. 1038 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
510 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 13785
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
500 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 31278
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera