Sprzedaż - Działka 3000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
59 000 €
19 €/m²
Property 32654 photo 1
Property 32654 photo 2
Property 32654 photo 3
Property 32654 photo 4
Property 32654 photo 5
Property 32654 photo 6
Property 32654 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 84 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 51170
  • Metry kw. 5725 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
80 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 10379
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
50 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 35130
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
85 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 64015
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 26992
  • Metry kw. 12800 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 63779
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
70 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 31213
  • Metry kw. 616 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
60 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 10108
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 19433
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
50 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 63684
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera