800 000 €
32 €/m²
Property 32800 photo 1
Property 32800 photo 2
Property 32800 photo 3
Property 32800 photo 4
Property 32800 photo 5
Property 32800 photo 6
Property 32800 photo 7
Property 32800 photo 8
Property 32800 photo 9
Property 32800 photo 10
Property 32800 photo 11
Property 32800 photo 12
Property 32800 photo 13
Property 32800 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,2 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka25000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 1200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod obiektowy 18950
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera