300 000 €
935 €/m²
Property 3304 photo 1

Details

  • Inne udogodnienia: имеется разрешение на строительство дома площадью 305 кв.м
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
345 000 € 492 €/m²
  • Kod obiektowy 46034
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
300 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 62005
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 37930
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 32656
  • Metry kw. 2305 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
330 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 32655
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m

Subskrypcja newslettera