Sprzedaż - Działka w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
260 000 €
903 €/m²
Property 3306 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
345 000 € 492 €/m²
  • Kod obiektowy 46034
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
260 000 € 553 €/m²
  • Kod obiektowy 38716
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 11000 m

Subskrypcja newslettera