1 280 000 €
548 €/m²
Property 33143 photo 1
Property 33143 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka2332 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 52253
  • Metry kw. 40085 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 46043
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 12485
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera