Sprzedaż - Działka na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
580 000 €
885 €/m²
Property 3317 photo 1
Property 3317 photo 2
Property 3317 photo 3
  • Kod obiektowy 3317
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)

Details

  • Odległość do morza: 19000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8 km
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż narożna działka o powierzchni 655 mkw w Attyce.Na terenie 58,99 mkw wydano pozwolenie na budowę mieszkania o powierzchni 393 metrów kwadratowych z trzema piętrami. Koszt gruntu wynosi 580 000 euro i znajduje się on w cichej, strzeżonej okolicy, otoczonej luksusowymi willami i kompleksami mieszkalnymi.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 56455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
525 000 € 452 €/m²
  • Kod obiektowy 5924
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
590 000 € 547 €/m²
  • Kod obiektowy 64085
  • Metry kw. 1077 m²
  • Odległość do plaży 248 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
500 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 30296
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
780 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46179
  • Metry kw. 12900 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
500 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 31278
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
465 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 59234
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera