1 180 000 €
128 €/m²
Property 33244 photo 1
Property 33244 photo 2
Property 33244 photo 3
Property 33244 photo 4
Property 33244 photo 5
Property 33244 photo 6
Property 33244 photo 7
Property 33244 photo 8
Property 33244 photo 9
Property 33244 photo 10
Property 33244 photo 11
Property 33244 photo 12
Property 33244 photo 13
Property 33244 photo 14
Property 33244 photo 15
Property 33244 photo 16
Property 33244 photo 17
Property 33244 photo 18
Property 33244 photo 19
Property 33244 photo 20
Property 33244 photo 21
Property 33244 photo 22
Property 33244 photo 23
Property 33244 photo 24
Property 33244 photo 25
Property 33244 photo 26
Property 33244 photo 27

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 21 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka9150 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33244
  • Metry kw. 9150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 30606
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 24589
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod obiektowy 58550
  • Metry kw. 182 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 9106
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
950 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 21088
  • Metry kw. 4451 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 6112
  • Metry kw. 28000 m²
  • Odległość do plaży 950 m

Subskrypcja newslettera