Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 78 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Toumpa powiedział: Malakopi
88 000 €
1128 €/m²
Property 33291 photo 1
Property 33291 photo 2
Property 33291 photo 3
Property 33291 photo 4

Details

  • Rok budowy: 1982
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Lokalizacja