3 000 000 €
75 €/m²
Property 33304 photo 1
Property 33304 photo 2
Property 33304 photo 3
Property 33304 photo 4
Property 33304 photo 5
Property 33304 photo 6
Property 33304 photo 7
Property 33304 photo 8
Property 33304 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka40000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 8000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 33298
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 38747
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera