Sprzedaż - Działka 20700 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
400 000 €
19 €/m²
Property 33310 photo 1
Property 33310 photo 2
Property 33310 photo 3
Property 33310 photo 4
Property 33310 photo 5
Property 33310 photo 6
Property 33310 photo 7
Property 33310 photo 8
Property 33310 photo 9
Property 33310 photo 10
Property 33310 photo 11
Property 33310 photo 12
Property 33310 photo 13
Property 33310 photo 14
Property 33310 photo 15
Property 33310 photo 16
Property 33310 photo 17
Property 33310 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka20700 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 520 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 40569
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 62957
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
430 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42181
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
350 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 25988
  • Metry kw. 17600 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 3925
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40479
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40480
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera