485 000 € 410 000 €
88 €/m²
Property 33319 photo 1
Property 33319 photo 2
Property 33319 photo 3
Property 33319 photo 4
Property 33319 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka4616 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
500 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 19868
  • Metry kw. 32500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51471
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 836 m
Sprzedaż
427 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 26976
  • Metry kw. 9848 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
710 000 € 299 €/m²
  • Kod obiektowy 44207
  • Metry kw. 2367 m²
  • Odległość do plaży 97 m
Sprzedaż
566 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 32415
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera