285 000 €
66 €/m²
Property 33320 photo 1
Property 33320 photo 2
Property 33320 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka4254 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44727
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 39265
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
300 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64069
  • Metry kw. 1516 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 37597
  • Metry kw. 2890 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera