1 600 000 €
75 €/m²
Property 33337 photo 1
Property 33337 photo 2
Property 33337 photo 3
Property 33337 photo 4
Property 33337 photo 5
Property 33337 photo 6
Property 33337 photo 7
Property 33337 photo 8
Property 33337 photo 9
Property 33337 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 33 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka21083 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 47140
  • Metry kw. 47368 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34334
  • Metry kw. 41000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 43704
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 9739
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 50542
  • Metry kw. 90000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33337
  • Metry kw. 21083 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
2 200 000 €
  • Kod obiektowy 40570
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 24707
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 30606
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera