Sprzedaż - Działka 5000 m² w centralnej Gercji

Grecja Tessalia Magnesia
150 000 €
30 €/m²
Property 33618 photo 1
  • Kod obiektowy 33618
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 5000 m²
  • Region centralna Grecja
  • Location Magnesia (Tessalia)

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
200 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 10940
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
130 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 24239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
165 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 5746
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33618
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 42637
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
125 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 57801
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
150 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 6565
  • Metry kw. 1043 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera