700 000 €
127 €/m²
Property 33666 photo 1
Property 33666 photo 2
Property 33666 photo 3
Property 33666 photo 4
Property 33666 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 40503
  • Metry kw. 180000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera